İnşaat Sonrası Temizlik

timthumb (3)İnşaat sonrası  genel temizlik hizmeti tüm yapılar için geçerli olan bir temizliktir. Bina,ev, iş yerleri gibi tüm yerleşim alanları inşaat sonrası temizlenmelidir.
İnşaat sonrası genel temizlikte ilk iş olarak Bu tarz bölgeler kaba çöpler toplanır, harç, boya kalıntıları kazıma yöntemi ile çıkarılır ve da
ha sonra sanayi tipi makinalar ve kimyasallar temizleme maddeleri yarıdmıyla işleme devam edilir.
İnşaat sonrası temizlik sadece yüzeyle bitmez. Camlardaki bantlar, harç ve boyalar özel kimyasal ilaçlarla yumuşatılıp cama uygun kazıma aletleriyle en ince ayrıntısına kadar temizlenir.
İnşaat sonrası genel temizlik profesyonel ekipmanlar yarımdıyla  gerçekleştirilir. Oldukça çaba ve uğraş gerektiren bu işlem uzman ekiplerin eline bırakılmalıdır. Böylelikle hiçbir zahmete girmeden büyük bir sorundan kurtulmanız sağlamaktadır.
İnşaat Sonrası Temizlik,  şirketi, miz siz saygı değer müşterilerimize her alanda inşaat  sonrası temizlik hizmeti vermektedir, İnşaat sonrası temizlik yaparken  kullanmış olduğumuz ekip ve ekipmanlar firmamız tarafından temin edilmektedir.
inşaat temizliği, ve inşaat sonrası temizlik, esnasında Kullanılan temizlik ürünleri olmamakla beraber her yüzeye uygulanacak temizlik ürünleri ayrı  ve değişik değerlerdedir,  İnşaat  sonrası  temizlik yaparken etrafa zarar vermeden temizlik yapmaktayız.
İnşaat Sonrası Genel Temizlik, Şirketi miz sizlere her alanda en ufak detaya kadar temizlik hizmet sunmaktadır. İhtiyacınız her ne olrsa olsun ev, daire,  ofis, villa, apartman, fabrika, şirket, mağaza, zemin Mermer  Temizliği, mutfak, banyo, wc, aklınıza  gelebilecek  tüm detayları kapsamaktadır.

Profesyonel  anlayışla  hizmet  sunan  firmamız, müşterileri mizden  almış  olduğu  güç sayesinde  sektörde  liderliğini  korumaktadır.